Arşiv Eylül, 2010

İsveç Şurubu ile Sağlık ve Mutluluk

Hasta insan, hiçbir yediğinden tad alamaz. Bir at için ne fark eder, üzerindeki başlıkların altında olması. Hiç vurdumduymaz, zevksiz bir ahmak da yaşadığı nimetleri anlayabilir mi? Hasta insan hiçbir yediğinden tad alamaz, bu hastalıklardan İsveç şurubu ile kurtulabilir ve yediğiniz her yemekten tad alabilirsiniz.

Sağlık, güzellik, güç, zenginlik ve bütün bu gibi iyi şeyler insanın doğrusuna yakışır; eğrisinde değersiz durur. Eğer bedenen sağlam değilseniz; ruhunuz rahat değilse, yatağınız sağlam döşeğiniz rahat olmuş fark eder mi? Vücudumuza bir iğne, ruhumuza bir dert girdi mi, dünyalar bizim de olsa rahatımız kaçar. Ama İsveç şurubu hastalıklarınızı rahatlığınızı sağlayacaktır. Kafanızın rahat olmasını yattığınız yerin rahat olmasını sağlayacaktır.

Kum sancıları bir başladı mı, insan ne kadar nüfuzlu, kudretli de olsa her şeyi unutur; böbreğinin acısını dindirme ye bakar.

Bir kral düşünün, onu öfkelendirecek bir şey olduğunda; sahip olduğu krallık onu kızarıp bozarmaktan; dişlerini gıcırdatmaktan koruyabilir mi?

Benzer biçimde, kral, akıllı ve iyi huyluysa, mutluluğuna krallığının kattığı şey yine pek azdır.

Miden iyi, ciğerlerin sağlam, ayakların tutuyorsa,

Kralların hazineleri, daha fazla mutlu edemez seni.

İsveç şurubu ile Sağlıklı Beden

İnsanoğluna sunulmuş en büyük nimetlerden biri sağlıktır. Sağlıktır aynı zamanda insanın özüdür. Özünü kaybeden bir varlık hayatiyetini sürdüremez, sağlığı bozulmuş bir insan da hayattan zevk alamaz; soysal, toplumsal, manevi ve dini görevlerini yerine getiremez. Sağlıklı olmak, insan mutluluğunun öncelik taşıyan unsurdur. Sağlık genellikle kendiliğinden var olan bir nimet olarak algılansa da değeri anca kaybedildiğinde anlaşılmaktadır. Oysa sağlık için bilgilenmeli,birer emanet olarak taşıdığımız organlarımızı korumalı ve bu gaye için çaba sarf etmeliyiz . Sağlığımızı korumalı kilolarımıza dikkat etmeliyiz. Kilolarımızı dengede tutmamız için İsveç şurubu kilolarını denge tutar ve sağlığınızı korur.

Sağlık sadece fiziksel bir değer değil, büyük çoğunlukla zihinsel ve ruhsal bir değerdir. Çünkü zihinsel durumumuz fiziksel durumumuzu büyük ölçüde etkiler. Sağlıklı bir insanın bedeni ve ruhu uyumludur. Düşünce gücü yerindedir. Kendinin farkındadır. Hareketleri olumlu ve dengelidir.

Bozuk bir psikolojiyle sağlıklı bir bedene sahip olunması mümkün değildir. “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” atasözü sağlığın fiziksel, ruhsal ve zihinsel bir bütün olduğunu açıkça ifade etmektedir. Bozuk bir psikolojide sağlıklı bir vücut sağlayamazsınız , İsveç şurubu vücudunuzun sağlığını dengede tutacaktır.

isveç şurubu ile stresden kurtulma

Strese yol açan nedenlerden biri de vitamin eksikliğidir.Stresli zamanlarda sinir sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için C ve B vitaminlerine gereksinim duyulur. İsveç şurubu stresli zamanlarda siniri sisteminin düzgün çalışmasını sağlar.Özellikle B vitaminlerinin eksikliği önemli bir etken oluşturup stresle baş etme becerisini düşürür.İsvec şurubu ile B vitamini eksikliğinizi tamamlıyabilir ve ayrıca zayıflamanıza ve stres propleminize çözüm bulur.Bu nedenle bol C ve B vitaminleri kaynağı olan İsvec şurubu tüketin.
Strese yol açan nedenleri isvec şurubu çözüm olarak kulanabilirsiniz.strese yol açan sorunların tek çözümü İsvec şurubu

Mucizevi İsveç İksiri

Dr.Samst’ın insanlık tarihine bıraktığı mucizevi şurup kendisinin ölümünden sonra bıraktığı notlar arasından bulunarak bu günkü haline getirilmiştir, yapılışı ise kısaca bazı acı madde içeren bitkilerin ve ek olarak alkol-su ile karşımıyla ortaya çıkarılmıştır.

Dr.Samst öldüğünde 104 yaşındaydı ve yaşına rağmen gayet sağlıklı birisiydi ölüm sebebi sağlığı değil talihsiz bir kaza ile gerçekleşti. Dr.Samst’ın hakkında ek olarak bilinenler sadece kendisinin değil ailesindeki fertlerinde sağlıklarının oldukça iyi olduklarıdır.

Bir sağlık iksiri olan bu ürünü Avustralyalı Ms. Mari Treben 1980 li yıllarda çıkardığı Tanrı’nın eczanesinden sağlık adlı kitabında yıllarca okurlarına tanıtmayı amaç edinmiştir..Ülkemizde de kısa bir süre önce Türkçe’ye çevrilen bu kitap sayesinde İsveç Şurubu ülkemizde tanınmaya başlamıştır.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?