Arşiv Kasım, 2010

Antalya’dan Dr.Esra Hanım Ve Kullanımda Aldığı Sonuç

Öncelikle şunu anlatmak isterim ki bu siteye yorum yazmamdaki sebep şudur. Herkes kullansın ve sonuçlarını alsın diye ben bir doktor olduğum halde kendime hastalığım hakkında sonuç bulamadım. Mide rahatsızlığım var ve senelerdir bu ağrıyı çekiyorum. Ülser olduğunu tespit ettik ama bu hastalığın herhangi bir cerrahi çözümü yok yediklerine dikkat edeceksin ve çok ağrın olursa ilaç kullanmaktan başka bir çare yok İsveç şurubunu kullandım gerçekten harika bir ürün midemdeki tüm ağrılar yavaş yavaş geçmeye başladı 2 aydaydım ağrılarım tam olarak geçmedi. Ümidimi kaybetmeye başlamıştım. Ama devam ettim 4 ayın sonunda gerçekten artık ağrılarım yoktu ve mideme tekrar doktor arkadaşıma söyleyip hortum attırdım sonuçlara baktığımızda yara gerçekten kapanmıştı gerçekten çok teşekkür ediyorum ürettiğiniz bu ürün gerçekten harika sonuçlar veren bir ürün yeri geldiği zaman yıllarca mide hapı da kullansan herhangi bir tedavi olmuyor. Başka bir rahatsızlığa tedavi sağlıyor mu merak ettiğim konuda bu cevap verirseniz sevinirim.

Merhaba Dr. Esra Hanım;
Öncelikle güzel sonuçlar aldığınıza gerçekten çok sevindin duadaki bir çok ürün eski tarihlerde olduğu gibi tedavi amaçlı kullanmıştır. Kimyasal kullanmak kesinlikle çözüm olduğunu düşünmüyorum. Bitkisel bir tedavi her zaman olduğu gibi kalıcı bir sonuç bırakmaktadır. İsveç şurubu kesinlikle doğal bir ürün ve hücre yenileyici özelliğine sahiptir. Yorumlarımızda gördünüz gibide bir çok hastalığı tedavi edici özelliğe sahiptir.

İsveç Şurubu Beden Hareketleri Stresin Biyolojik Etkilerini Azaltır

İlk çağlarda yaşayan Neanderthal insanı, ormanlarda keskin dişli bir kaplanla karşılaştığı zaman, bedeni hemen harekete hazırdı. Nabzı deli gibi atar, tansiyonu yükselir ve stres hormonları adrenalin ile noradrenalin, kas hareketlerinin güçlenmesi için onun kanına şeker ve yağlı asitleri salgılardı. O zaman insan kaçabilmek için de saldırabilmek için de hazır olurdu. Aynı vücut fonksiyonları bugün bir iş adamı işinde başarısız olursa korktuğu ve ya tıkanık trafikte otomobil kullanmak zorunda olduğu zaman da belirmektedir. Fakat stres anında vücudun doğal tepkisi insanlar için faydalı değildir. isveç şurubu Dolayısıyla yükselen tansiyon ve vücutta ki biokimyasal değişimler oldukları gibi kalır. Yağlı asitler ani bir kas hareketi ile yanmadıkları için damarların kenarlarında kalırlar ve athroskleroz ile koroner yetmezsizliğinin temelini oluştururlar. Dr. Malcolm Carruthers’in The Western Way of Death adlı kitabında yazıldığı gibi vücudumuz yüksek düzeyde duygusal-sinirsel hareket olurken, aynı zamanda bedensel hareket çok az ise, vücudun kimyasal yapısı bozulur. Bu da kalp hastalıklarının önde gelen sebeplerindendir. Bu duruma düşmemek için stres altında olan insanların sık sık beden hareketi yapması gerekir.

İsveç Şurubu ve Ağız, Diş Sağlığı

Bakteriyolojik açıdan ağız vücudun en pis yeridir. Ne var ki, bu bölge o kadar duyarlı bir dengeyle korunmaktadır ki, bu dengeyi bozmaktan titizlikle kaçınmalıyız. Çok küçük bir denge bozulması bile bir tür bakterinin aşırı çoğalmasına yol açabilir. Örneğin boğaz ağrısı için çok fazla antiseptik pastil emdiğimiz zaman, kimi bakteri türlerinin üremesi durur, buna karşın aşağılara yayılabilen bir pamukçuk enfeksiyonunun başlamasına neden olur.
Vücutta, özellikle ince zarlar ve mambranların söz konusu olan bölgelerde uyulması gereken temizlik kuralarını bir kes daha belirteyim: Kötü, istenmeyen, hoş bulmadığını düşündüğünüzKokulardan ve tadlardan kurtulmak için antiseptik solüsyonlarla yıkayıp gargara yapmayın.Yemek yeme, içme, çiğneme, yutma ve konuşma ağız için yaralıdır ve bunun birçok nedeni vardır. İsveç şurubu, doğal bir ıslatıcı ve temizleyici olan tükrüğün salgılanmasını uyarır; bu da ağızdaki artıkların sürekli atılmasını kolaylaştırır. Ayrıca, dil de içinde olmak üzere ağzın hareketi membranlardan her an atılmakta olan ölü hücrelerin dışarı atılmasını da sağlar. Ağızdaki zar, kemik il üzere ağzın hareketi membranlardan her an atılmakta olan ölü hücrelerin dışarı atılmasını da sağlar. Ağızdaki zar, kemik iliğinden sonra kendini en hızlı yenileyen dokudur. Ölü hücreler sürekli atılır, yeni hücreler yapılır. Bu ölü hücreler yeme, içme, çiğneme, yutma , konuşma gibi hareketlerle atılmazsa birikirler. Buna bir örnek, yanlış olarak sağlığın bozulduğunda ya da midenin durumunun iyi ol normalde yutulması gereken, dilin yüzeyindeki ölü hücrelerin biriktiğini gösterir.Sağlıklı olması için ağzın ıslak kalması gerekir. Geceleri ağızdan soluk alan kişilerde olduğu gibi ağız kurursa, yalnızca kötü kokmakla kalmaz, sağlığı da bozulur, bakteriler anormal ölçüde çoğalır.Diş sağlığı yüzde 50 oranında dişeti sağlığına bağlıdır; batı dünyasında dişeti hastalığı yüzünden yitirilen dişlerin sayısı diş çürüğünden yitirilenlerden daha fazladır. Düş ve dişeti sağlığını korumanın en iyi yolu düzenli ve sık sık işveç şurubu kullanmaktır.

Bitkisel Tedavi ile Sağlıklı Yaşam

Kepek: Kafa derisinin pul pul dökülmesi. Deri pullar halinde kabarır kopar ve saça karışır. Saçta küçük beyaz taneler halinde görülür omuzlara dökülebilir.
Nedeni: Kepek bulaşıcı olmadığı gibi anormal de değildir. Normalin değişik bir biçimidir. Keratin pulları halindeki ölü-deri hücreleri her gün deriden atılmaktadır. Siz farkına varmadan bunlar her gün deriden atılmaktadır. Kafada saç varlığı, bu pulların fark edilmeden kaybolmasını önler. Bu yüzden birikip, görünen parçalar halinde koparlar. isveç şurubu Derideki hücrelerin dönüşüm hızı iç ve dış birçok nedene bağlıdır. Güneş yanığı bu dönüşümü hızlandırır; derinin iltihabı hastalıkları sıkıntı ve üzüntüler de güneş yanığı gibi etki yapar. Kepek olması, kafa derisinin duyarlı bir dönemde olduğunu gösterir.
Korunma: kepeğin nedeni sebore ya da seboreik dermatit(kulaklar, burun, kaşlar, kirpikler, göğüs, omuzlar gibi yağ salgısı olan bir bölgede meydana gelen dermatit) olabilir. Kafa derinizde iltihap varsa, ya da sulanıyorsa, bunun tedavisi için doktorunuza başvurmalısınız. Dermatit oluşma eğilimi kalıtımla geçtiği için bu durumun ortaya çıkmasını engelleyemezsiniz.
Tedavi: saçınızı 2-3 günde bir bulabildiğiniz en yumuşak şampuanla yıkayın. Kepek için özel şampuanları yalnızca iki, üç haftada bir kullanın. İlaçlı şampuan kullanmayın. İçindeki antiseptik madde kafa derinizi tahriş edip durumu kötüleştirebilir. Şampuanı kafanızda 1-2 dakikadan fazla tutmayın. Saçınızı kuvvetli bir şekilde fırçalamayın, taramayın.
Mantar: kafa derisinin yuvarlar, pembe, pul pul lekelerle karakterize mantar enfeksiyonu.
Belirtiler: kaşıntı sızlama, kimi zaman sulanma kimi zamanda su toplaması.
Muayene: mikroskop altında muayene edilen deri parçalarında mantarın görülmesi tanıyı kesinleştirir.
Nedeni: Başka insanlardan ya da kedi, fare gibi hayvanlardan bulaşan mantar.
Tedavi: Özel mantar ilaçları.
Uzman tedavisi: doktorunuz tanı koyduktan sonra uzmanın yapacağı başka bir şey yoktur. Ne varki uzmanın yapacağı özel bir tedavi yoktur.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?