Arşiv Aralık, 2010

İsveç Şurubu ile Alzheimer’e Karşı Bitkisel Çözüm

Neyse ki, bu yıkıcı hastalıkla mücadelede kurt ayağı ile birlikte umut vaat eden başka birkaç bitki daha var.
Biberiye (Rosmarinus officinalis): Bazı kanıtlar, alzheimere son derece reaktif oksijen moleküllerinin (serbest radikallerin), vücutta meydana getirdiği oksidatif hasarların neden olduğunu göstermektedir. Eğer bu doğruysa, bunu çözümü biberiye de olabilir. Biberiye bünyesinde, serbest radikalleri yok eden birkaç düzine kadar antioksidan barındırır. Bu antioksidanlar arasında en etkili olanı biberiye asididir.

Biberiye aynı zamanda, asetilkolin bozulmasını önlediği söylenen, en az yarım düzine daha bileşik ihtiva etmektedir. Aromaterapistler alzheimere karşı biberiye yağı kullanılmasını tavsiye ediyorlar (Aynı zamanda melisa, rezene ve ada çayı yağlarını da öneriyorlar.)
Biberiye, hafıza güçlendiricibir bitki olarak oldukça uzun bir geçmişe sahiptir. Aynı şekilde isveç şurubu kullanarakta  hafızanızı güçlendirebilirsiniz. Birçok faydasının olduğunu bildiğimiz isveç şurubunu alzheimer hastalığı içinde kullanabiliriz. Bu yüzden hatırlatan bitki olarak da anılır. Umuyorum ki biberiyeli şampuan, biberiye çayı ya da banyo küvetimize koyacağımız bir miktar biberiye, alzheimer ile yapılan savaşta tacrine ya da hüperzin ile benzeretkiye sahip olacaktır.
Bunun en iyi yanı da, biberiyenin bu formlarının tamamının güvenli ve keyif verici oluşudur.

İsveç Şurubu ile Kan Dolaşımı

Beynin, geçici olarak kanlanmasının azalması sonucu, kısa bir süre devam eden şuur kaybına verilen addır. Bu tarife göre, bayılmaya sebep olan hadiseler, serabral (beyin içi) kan dolaşımında basıcı azaltan olaylardır. Çok sıcak banyolar, uzun süre, sabit olarak ayakta durmak (askeri geçit törenlerinde olduğu gibi), uzun bir zaman ayakta kaldıktan sonra, ilk defa aya kalkınca, fazla miktarda alkol veya tütün kullanılması, başa gelen darbeler veya batındaki “plexus solaris” bölgesine isabet eden darbeler (ki bu son şekilde, bayılma, şokla sonuçlanabilir), asabi kimselerin heyecanlanması gibi olaylar, beyin içi kan basıncını azaltan sebeplerdendir. İsveç şurubu özellikle asabi kişilerde kan basıncı nı düzenler. Çok nadir olarak kalp hastalarında (kalp bloğu ve oriküler flatter’de) ağır anemilerde, kan basıncının normalin çok altına düştüğü hallerde ve vaso-vagal kirizlerde de bayılma görülebilir. Sağlık problemi olmayan birinin bir anda bayılması büyük oranda ya aşırı asabi olmasından ya da gün içinde fazla ayakta durmasından kaynaklanır. Asabi bir kişinin sakinleşmesinde faydalıdır İsveç şurubu. Sabit bir şekilde uzun süre ayakta duran bir kişinin bacak kaslarının hareketsiz olması ve bundan ötürü, kanın kalbe dönüşümüne, vücut al kısım kaslarının yardım etmemesinden kaynaklanır. Böylelikle kan, bacaklar ve gövdenin aşağı bölgelerdeki uzuvlarda birikir ve beyin dokusunun kanlanması yetersiz olur. İsveç şurubunu kullanmak hem sizin sağlıklı olmanıza hem de kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

İsveç Şurubu Beslenme Gerçekleri Bilmek …

Pek çok paketli gıdalar Besin etiketi var. sağlıklı bir Senin için, hızlı ve kolay akıllı gıda tercihleri yapmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Bu ipuçlarını deneyin:

düşük tutun bu: doymuş yağ, trans yağ, kolesterol ve sodyum.
Bunlardan yeterince alın: potasyum, lif, A ve C, kalsiyum, demir ve vitaminler.
% 5 DV veya az% 20 DV veya daha yüksek, düşük: Mümkün olduğunda% Günlük Değer (GD) sütununu kullanın.
Kontrol porsiyon ve kalori. ve boyutta hizmet veren bak kaç porsiyon sen tüketiyoruz aslında. yerseniz size porsiyon çift, sen DVS çift kalori ve besin% dahil.

sayısı olun kalori. etiket kalori bakın ve yeme değer gıda karşılaştırmak mı onları karar alma ile de ne olup besin. Ne zaman bir öğe gıda hizmet veren tek bir hizmet kalori 400 başına üzerinde bulunmaktadır, bu kalori yüksektir.

o sugarcoat etmeyin. şekerler bu yana koydu düşük şekerler katkı ile kalori az, eğer besinler, herhangi bir ve içecek gıdalar bakmak için. listeyi okuyun madde ve malzemeler, ilk birkaç emin biri değil de sözlerine ekledi şeker vardır. tatlandırıcılar) kalori bazı isimler için eklenen şeker (fruktoz içeren sakaroz, glikoz, yüksek oranda fruktoz mısır şurubu, mısır şurubu, akçaağaç şurubu, ve.isveç şurubu

yağ Know senin. Hastalık kalp Bak yağlar için besinler düşük doymuş yağ, trans riskini azaltmaya yardımcı kolesterol ve (% 5 DV veya daha yüksek olduğu,% 20 DV veya daha düşük). yemek size yağların çoğu doymamış olmalı ve yağlar tekli doymamış. kalori% 35 tutun toplam yağ alımı arasında% 20.

Azaltmak sodyum (tuz), potasyum artış. Araştırma basınç kan) göre 2300 miligram daha az yeme sodyum 1 tatlı kaşığı yaklaşık (tuz gösterir yüksek riskini azaltmak günde olabilir. yiyen insanların sodyum çoğu saltshaker değil, işlenmiş gıdalar geliyor gelen. Ayrıca basınç kan göz üzerindeki etkilerini sodyum’s için bazı dengeler potasyum, gıdaların yüksek.
Nasıl hazırlandığını bilmek kolu ve mağaza gıda güvenli bir şekilde güvenli bir aile tutmak, sizin ve:

Temiz eller, yiyecek-temas yüzeyleri, meyve ve sebzeler. gıdalar diğer bakterilerin yayılmasını önlemek için, et ve kümes hayvanları olmalı değil yıkanabilir veya durulanmalıdır.
Ayrı çiğ ve pişmiş alışveriş, hazırlarken hazır, yiyecek yemek veya saklamadan.
Aşçı et, tavuk, ve güvenli iç sıcaklığa balık mikroorganizmaları öldürmek için.
gıdaların hızlı ve çabuk bozulan gıdalar çözülme düzgün Chill.isveç şurubu sezen aksu ile türkiyeye gelmiştir.göğüs kanseri tedavisinde takviye olarak orjinal maurers sweden bitter isveç şurubu,gökçek iksiri isveç iksiri olarak isveç şurubu org sitemizden temin edebilirsiniz ankara,istanbul,izmir gibi büyük illere kapıda ödeme seçeneğimiz vardır.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?