Arşiv Haziran, 2011

İsveç Şurubu Sizi Hayallerinize Kavuştursun

İsveç şurubu, alkol ve su karışımıyla açığa çıkan şurubun tadı acıdır. İngiltere de yaşayan Doktor Samst ‘n öldükten sonra araştırmalar sonucunda ortaya çıkan ve notları arasında bilgileri bulunmaktadır. Samst ailesinin fertleri uzun yıllar yaşamlarını sürdürürken bu ailenin sırları halen gün yüzüne çıkmamıştır.

Avustralya’daki Tanrının eczanesi olarak bilinen Sağlık adlı kitabıyla ortaya çıkan 1980 li yılların başında ve günümüze kadar çok tartışılan ve araştırılan bir bölümdür. Başarılarına tanık olmuş binlerce aile bulunmaktadır. Şurubu etkili kılan doktorlar arasında Alman Dr.Ecz.Theiss drog katkılarının bazılarını değiştirerek sağlıklı hale gelmektedir. 1,5 litrelik 30-40 derecelik kanyak ile votkayla birleştiren etil alkol su karışımı eklenmektedir. Şurup aldığınızda üstünüze dökülürse iz bırakmaktadır. Bekleme süresi çoğaldıkça etkisi de artmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan günde ihtiyaca göre 1-4 kere , 1-2 çay dolusu olarak kullanılabilir. Dıştan kullanımda hastalıkta ağrıyan veya sorunlu bölgeye sürülerek etkisini hızla göstermektedir. Şurubun içeriğinde destekleyici maddeler kullanılarak tamamen doğal bir üründür.İçeriğinde bulundurduklarından bazıları;

Tarçın, Cedvar, Ravent ve sarısabır gibi maddeler kullanılmakta ve tamamen doğal maddelerden oluşmaktadır.

Sipariş hakkında sorun yaşamadığınız ve firmamız Km Dalında yetkili satıcı olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Siparişinizi online olarak vermek için : https://www.isvecsurubu.org/siparis

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?