Arşiv Eylül, 2013

İsveç Şurubu ve Diş Ağrısı

İsveç Şurubu , Şiddetli diş ağrısı mı yaşıyorsunuz? Diş ağrısı için kabir azabı denildiğini mutlaka duymuşsunuzdur. Diş ağrısını geçirmek için birçokdiş ağrısı yöntem söz konusudur.  Şansını bu okuyorsanız eğer, muhtemelen yapmak vardır. Bir diş ağrısı yoksa Çoğu insan, nadiren ikinci bir düşünmek. Eğer olsa bir diş ağrısı var sonra, hızlı bir şekilde hayatta tek ve en önemli bir şey olur.

Çoğu insan için, bir diş ağrısı acısını başka bir şey gibidir. Bu bıçak büküm, daha da kötü hale getirmek için, sürekli zonkluyor ve birisi diş size bıçaklama ise sık sık tanımlanır, ve. Bir diş ağrısı muzdarip olanlar bu olabilir ne kadar acımasız biliyorum.
Eğer bunu okuyorsanız, yani, ben hastalığı önlemek yerine, diş hekiminize (Ben kuvvetle teşvik olan) görmek için almak kadar diş ağrısı ağrı ortadan kaldırarak ile, şu anda, daha fazla ilgili olduğunu kabul gerekir.
Ben, burada, bu deneyin diş ağrısı pain.If benim en iyi ‘tedavileri’ biri paylaşacağım, kesinlikle çalıştığını ne kadar hızlı ve iyi hayran olacak. Bu şüphe olabilir, ama o inşaat sizi temin ederim. İsveç Şurubu İçeriği tamamen bitkiseldir.
Bir soğan – İşte benim en iyi diş ağrısı tedavisi var!
Eğer soğan (ben bunu bahse girerim) yoksa, mağaza gidin, şu anda, ve tatlı soğan bir çanta olsun. Sen kendi ham devlet en yenilebilir çeşitli isteyeceksiniz. Şimdi iyi bir boyutu yığın kesilmiş ve çiğnemek. Sen iyice sağlıklı özellikleri serbest bırakmak için soğan çiğnemek gerekir. Neredeyse hemen fark edeceksiniz, ağrı azalır başlayacak – tamamen ortadan değilse.
Asılıyor soğan bazı oldukça şaşırtıcı özelliklere sahiptir. İyice çiğnenmiş soğan neden olan diş çürümesi ağızda bakterilerin% 100 yok edecek suları serbest bırakır. Araştırmacılar her gün soğan bir parça yemek aslında diş çürümelerini önlemeye inanıyorum.
Bu yüzden diş ilk etapta çürüme yanı sıra diş ağrısı ağrı ortadan kaldırarak önlemek için, bir günde bir soğan yemek düşünün.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?