İsveç Şurubu | İsveç Şurubu Türkiye Resmi Satış ve Sipariş Sitesi > Maurers Swhwedenbitter 32 Krautern İsveç Şurubu Kullanımı

Maurers Swhwedenbitter 32 Krautern İsveç Şurubu Kullanımı

  • AĞIZ YOLU İLE; 
    Koruyucu olarak, sabah ve akşamları, yarım tatlı kaşığı , ılık suyla veya bitki çayları ile inceltilmiş olarak içilir. Basit rahatsızlıklarda, günde 3 tatlı kaşığı içilebilir. Ağır hastalıklarda ise, günde 2-3 yemek kaşığıiçilmelidir. Bir yemek kaşığı dolusu şurup, 1/8 litre bitki çayı ile inceltilerek, her yemekten önceki ve sonraki yarım saat süresince yudumlanarak içilmelidir. Şurup ağız yoluyla alındığında süt içilmemelidir.

    DIŞTAN KULLANIMDA; 
    Kompres yapılacak bölgeye önceden zeytinyağı ya da kantaron yağı sürülür. Uygun boyda bir bez parçası şurupla ıslatılır, sıvının fazlası sıkılır ve nemli bez hasta bölgeye konulur. Üstüne bir naylon parçası örtülür ve hepsi, büyükçe bir bez veya sargı bezi ile sağlamca sarılır. Kompres süresi duruma göre 2-4 saat olabilir ama gece boyunca da sürebilir. Sürenin sonunda bez naylonun içinde dürülür, hava almaması sağlanır. Bez biraz ıslatılarak tekrar tekrar kullanılabilir.DİKKAT! : Kapak açıldıktan sonra 60 gün içinde tüketilmelidir.

Sizlerde isveç şurubunu sipariş vermek isterseniz maurers isveç şurubu tercih ederek satın alabilirsiniz.

Sipariş Ver

mesaj